Termékek Menü

Rendezés:
Nézet:
Raktáron

Az Upixel füzet valójában nem csak egy vonalas füzet, hanem egy füzetborító is egyben. Ha betelt a füzet, ki tudod cserélni a belsejét, egy ugyan akkora méretű bármilyen más füzetre. A biankó dátumhelynek és a belevarrt könyvjelzőnek köszönhetően határidőnaplóként is használható.

A füzet mindkét felén egy különleges, pixelezhető felület van, ami szilikon pixelek segítségével díszíthető. A pixelek visszaszedhetők, perceken belül átrakhatók. A füzeten 26 oszlopban, 12 sorban összesen 312 pixelpont áll rendelkezésedre a neved, egy üzenet, a céged logója, a bandád jele, vagy bármilyen egyedi ábra megjelenítésére.

A 24 különböző színű pixel segítségével bármilyen minta kirakható a táska felületére.
A füzethez a kis pixel használható!

Amellett, hogy nagyon jó időtöltés a gyereknek, szülőnek egyaránt a formák, képek kitalálása és felrakása, remek készségfejlesztő is.
Játékosan fejleszti a gyermek szem-kéz koordinációs, finom motorikus képességeit, a vizuális figyelmét és memóriáját, és nem utolsó sorban a fantáziáját, kreativitását.

Részletes termékleírás:

• 100 vonalas oldal
  • 80 g-os papír
  • az oldalakon biankó dátumhely
  • az Upixel füzetborítóban a füzet cserélhető

A pixelek felrakásánál fontos, hogy azok pontosan illeszkedjenek!

Figyelmeztetés: A pixelek kicsik, 3 év alatti gyermek lenyelheti!

• WY-K002pi
4.980 Ft
Raktáron

A füzethez a kis pixel használható!

Részletes termékleírás:

• 100 vonalas oldal
  • 80 g-os papír
  • az oldalakon biankó dátumhely
  • az Upixel füzetborítóban a füzet cserélhető

A pixelek felrakásánál fontos, hogy azok pontosan illeszkedjenek!

Figyelmeztetés: A pixelek kicsik, 3 év alatti gyermek lenyelheti!

• WY-K002sá
4.980 Ft